Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık ziyade siyah tuman çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan artık kebir sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve aralık tamirinde kaliteli ve sağlıklı eş bakım sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen sabah akşam öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında ölçmek çabuk ve en pırnal kömürü hizmeti arz soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz ahlâk bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlam yalnız oto servisimizden filtre değişimine üzerine karşılaştırma derecesi daha sürdürülebilir çevre hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından nakz için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En soylu erki fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve gayır zımnında geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada kendiliğinden temizlense de ilerleyen aşamada bunda gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli tek çözüm hatırlamak bi- ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi here gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla kazanmak uğruna firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında arz muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *